Chceto

bo nawet 7 minut w ograniczonym budżecie pokazuje, że jeśli ktokolwiek ma wskrzesić trupa jednej z najlepszych gier świata, czyli Mortal Kombat i podjąć się trzeciej próby ekranizacji, to Kevin Tancharoen jest w tym momencie oczywistym wyborem. Filmik jest częścią sprytnego planu reżysera na podkręcenia fanów na całym świecie i no cóż – podkręciłem się jak dziecko, bo a) uwielbiam grę, b) pierwszy kinowy Mortal wciąż należy do moich ulubionych filmów z kopaniną, c) to, co powstało dotychczas i widać w poniższym szorcie wygląda obłędnie dobrze – ma klimat, ma dobre wprowadzenie postaci, świetną choreografię napierdalanki (i żadnych leszczy fruwających na linkach), no i przede wszystkim – fatalities wyglądają tak jak powinny, czyli żadne PG-13. Czy powstanie całość, wiedzą tylko Warner Brosy u których ponoć film wylądował, miejmy nadzieję, że fanom uda się wysłać produkcję do kin.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aCiwWy7eiec[/youtube]

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

7 Responses to Chceto

 1. fan-terlika says:

  No więc właśnie mnie to zanudziło (dużo rzeczy mnie ostatnio nudzi, alert, alert). Znaczy, obejrzałem w sumie z minutę, skakałem od do. Ale mam takie adhd na długie trailery/teasery/cokolwiek. Po co mam oglądać całość, skoro i tak nie tworzy to żadnej całości. No a znudziło mnie właśnie to wprowadzanie. Jakieś ulice, przesłuchania, sama nie wiem w ogóle co to było. Przecież wiadomo, że chciałem „get over here!” i inne takie.

  Ale sam film chcę, chcę, jakby co.

 2. Marceli says:

  No bo pomysł żeby jako teaser rzucić tak właściwie cały opening filmu jest ryzykowny, ale serio podoba mi się to co zobaczyłem. w tych 7 minutach jest cała fabuła, jakiej potrzebuję od Mortala, dalej, przez 1h:20 powinny być tylko turniejowe najebki i boss fight i jeśli będa tak wyglądały, jak jedyna walka pokazana w teaserze, będę zadowolony. A jak jeszcze pójdą w wizualne przegięcie w tłach jak Anderson w starym Mortalu to już w ogóle nic nie chce więcej (choć raczej zapowiada się darknightyzm bardziej)

 3. O.O says:

  Marceli, Ty lubisz konsumowac takie masowki. Pawlak z iPadem juz biega.

  http://fishki.net/comment.php?id=70925

 4. Marceli says:

  Ty lubisz kon­su­mo­wac takie

  Kolejna wada polski – u nas nie ma znanej postaci politycznej, której by się dało wiarygodnie doszopować takie ciało :)

 5. Dr Judym says:

  IMO ciekawszym wydarzeniem w grach ostatnio był ten zwiastun:

  http://www.youtube.com/watch?v=i6JTvzrpBy0

  Takie połączenie Blade Runnera i GitS chętnie bym obejrzał w formie 1,5 h animacji.

 6. Marceli says:

  Nieno, w ogóle bez porównania. Na Mortala czekam, bo może być miła rozrywka, natomiast na udana kontynuację Deus Exa to czekam jak na powtórne przyjście Mesjasza :)
  Choc akurat nie wiem, czy chciałbym ekranizacji, bo to jak z ekranizacjami nawazniejszych ksiązek w moim zyciu – zawsze coś nie gra:)

 7. Wohh exactly what I was searching for, regards for putting up. „Arguments are like fire-arms which a man may keep at home but should not carry about with him.” by Samuel Butler.