Upiór w Operze

Fabularnie prawie klasyczny, z Lerouxa, tyle że wychowanego na wariackich kreskówkach Johna Dilwortha

[vimeo]http://vimeo.com/44115943[/vimeo]

Reżyseria: Alessandro Corrêa. A na kanale mnóstwo innego dobra, w tym świetny Moby Dick.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

4 Responses to Upiór w Operze

 1. markus.messner says:

  Bardzo ładne.
  BTW ostatnio zauważyłem mniej wpisów na blogu, a że tych notek się już uzbierało sporawo, to mam propozycję, że można na stronie dać taki przycisk żeby losowało przypadkową notkę. Coś jak cyfrowe chińskie ciasteczko, ciskasz buttona i masz nad czym myśleć przez kilka minut.
  BTW2 – bo nie chce mi się pisać tego w odpowiednim miejscu – przecież nowe dzieło Quentin Dupieux (http://www.imdb.com/title/tt1901040/) będzie premierowało we francsuskich kinach za moment, nawet niebawem, bo już 5 września. Niestety, wciąż bez śladu na prestiżowych pirackich stronach. Sam film zapowiada się frapująco; w roli głównej hip-doppelganger Seana Penna, pies i Saab 900 aka ‚krokodyl”, chyba jedyny samochód którym mógłbym podróżować, ha, nawet jakiś czas temu myślałem nad zakupem, a no i ten żółtawy kolor!. Fajnie. W każdym razie – wygląda, że Wrong Cops to coś a’la spin-off głównego utworu pt „Wrong”.

 2. Marceli says:

  Coś takiego? dobór linków jest chyba zupełnie randomowy, w oparciu o tytuł i słowa kluczowe.

 3. markus.messner says:

  Wygląda ok, każda nowa notka będzie odsyłać do innej, mniej lub bardziej przykurzonej czasem.
  Recykling blogonotkowy może wyjść tylko na dobre, wiem, bo przeglądam starsze, już zapomniane produkcje i w ogóle to fajna sprawa tak się cofać w czasie i sprawdzać jak to było, he he, kiedyś.

 4. kubu says:

  przecudowny!