TNM – Rozstrzygnięcie

Odpowiedzi przyszło 9, w większości wypadków Szanowni Państwo wyłożyli się byli na pierwszym pytaniu. Debiutancki album Scroobiusa to nie Angles, choć może tak wglądać, a pochodząca z 2007 r. całkiem odmienna płyta, nagrana z brytyjskimi składami jazzowymi – No Commercial Breaks.

Prawidłowa odpowiedź na pytanie nr 2 – Jimmy Joe Roche, a właściwa odpowiedź na pytanie trzecie, to muzyka afrykańska (przy okazji była to niecna próba podpimpowania mojego wywiadu z KDA:)

And the Winners Are:

Szczepan Barański
Agata Myga
Tomasz Wolf

Szczegóły odbioru wejściówek (tajne hasło i miejsce) via mail.

Relacji codziennych raczej nie będzie, kiedyś człowiek musi w końcu trzeźwieć, więc blog zawiesza działalność do poniedziałku. Jakby kto miał ochotę na spotyk, to przy koncertach Speech Debelle, Scroobiusa The Buga, Ebony Bones, Planningtorock, Fever Ray, Flying Lotusa, Onry, Mum, Roots Manuvy i Dana Deacona można wypatrywać ogolonego na pałę kurdupla ubranego na czarno i w conversach w święte mikołaje. W pozostałych porach pewnie będę cicho gdzieś dogorywał rozjebany nadmiarem muzyki.

A dla tych co nie jadą, na osłodę nowy obrazek Speech Debelle.

APDEJT: Okazło się, że dalej jestem w pracy, tak więc codzienne relacje pofestiwalowe w trybie PR-owym na stronie festiwalu. A cała prawda bez cenzury – w poniedziałek.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

3 Responses to TNM – Rozstrzygnięcie

  1. Pijotr says:

    Do zobaczenia!

  2. macio says:

    ominął mnie konkurs? jak to?! protestuje!!!

  3. Marceli says:

    Jakbym informował poza blokiem, to by było rozdawnictwo, a nie końkurs:) A tak to tylko Wolf się zalapał uczciwie.