Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
piątek 27.01.23

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka

DOŁĄCZ DO NASZEJ PACZKI... SZLACHETNEJ PACZKI!!!

18.10.2008 przez: Monika Adamus

Chcesz stać się częścią ogólnopolskiej sieci pośredników dobroci? Zostań wolontariuszem Szlachetnej PACZKI!

Po raz kolejny Stowarzyszenie WIOSNA organizuje ogólnopolską akcję – Szlachetna PACZKA (w poprzednich latach – Świąteczna PACZKA). Celem akcji jest skuteczna pomoc rodzinom i osobom samotnym, które żyją w biedzie niezawinionej. Wśród nas, w Polsce około 12% osób żyje na skraju ubóstwa. Możemy im pomóc, zwłaszcza na „naszym podwórku” – w naszym środowisku lokalnym. Najpierw pojawiła się idea, a już od ośmiu lat wolontariusze, darczyńcy, sponsorzy, zaprzyjaźnieni z WIOSNĄ dziennikarze i inni WIOSENNI przyjaciele zamieniają tę ideę w czyny – szlachetne czyny. Pomagając – koncentrujemy się na tych rodzinach i osobach samotnych, które nie mają postawy roszczeniowej, nasza pomoc może być jedyną, jaką otrzymają. My, wolontariusze Szlachetnej PACZKI, sami odwiedzamy potrzebujące osoby, aby zadać im pytanie – Czego najbardziej Wam brakuje? W odpowiedzi na potrzeby rodzin i osób samotnych szukamy darczyńców, którzy chcą podzielić się z potrzebującymi tym, co mają, osób, które chcą zrobić dla kogoś paczkę na święta. Gotowe paczki dostarczane są do magazynów, skąd wolontariusze rozwożą je do potrzebujących osób.

Szlachetna PACZKA organizowana jest także w Gliwicach. Dlatego ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

BĄDŹ SZLACHETNY! Podziel się swoim czasem, zaangażowaniem, pracą i sercem z innymi – zostań wolontariuszem Szlachetnej PACZKI! W tym celu skontaktuj się z gliwicką Liderką Rejonu – Moniką Adamus (tel. kom.: 692 321 006, e-mail: monika_adamus@poczta.onet.eu). W celu uzyskania informacji, zajrzyj na stronę: www.wiosna.org.pl Przyłącz się do Gliwickich Paczkersów!KOMENTARZE:


SKOMENTUJ:
imię/nick:
e-mail (opcjonalnie):
wypowiedz się:
wpisz poniżej dzień tygodnia zaczynający się na literę s:
po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.


Ultramaryna realizuje projekt pn. „Internetowa platforma czasu wolnego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie innowacyjności, konkurencyjności i zatrudnienia w przedsiębiorstwie.
Efektem projektu będzie transformacja działalności w stronę rozwiązań cyfrowych. Wartość projektu: 180 628,90 PLN, dofinansowanie z UE: 128 035,50.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2022, wszystkie prawa zastrzeżone