Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
wtorek 7.02.23

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka

Red Bull Music Academy - Londyn Wzywa!

16.07.2009 przez: Maryśka

do 27 lipca 2009 roku najlepsi muzycy, producenci, wokaliści oraz DJ’e z całego świata mogą wysyłać swoje aplikacje do udziału w Red Bull Music Academy, która odbędzie się na przełomie lutego i marca 2010 roku w Londynie. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.redbullmusicacademy.com

Wiosną 2010 roku stolica Anglii stanie się jeszcze bardziej barwna i wielokulturowa. Londyn z jego mieszkańcami, mieszaniną kultur, stylów życia i języków to miasto idealnie wpisujące się w klimat Akademii. Miejsce samo w sobie stanowi jedno wielkie laboratorium dla sztuki, muzyki, mody i teatru – można powiedzieć, iż od zawsze było duchowym domem dla Red Bull Music Academy. Red Bull Music Academy to jedyna w swoim rodzaju akademia na świecie, szkoląca wyjątkowych artystów pod okiem najbardziej cenionych muzycznych twórców. Tym razem Akademia odbędzie się w Londynie. W sercu metropolii na początku 2010 roku powstanie profesjonalny kompleks studyjny, w którym prężne i pełne muzycznej inspiracji umysły spotkają się, by podzielić się wiedzą i wspólnie pracować nad dźwiękami. Ponadto w ramach Akademii nowoodkryte talenty i legendy sceny muzycznej, co wieczór będą prezentować swoje umiejętności, w najlepszych londyńskich klubach.

Od 11 maja do 27 lipca 2009 roku muzycy, producenci, wokaliści oraz DJ’e z całego świata mogą zgłaszać swój udział na jeden z dwóch semestrów Red Bull Music Academy, która odbędzie się w lutym i marcu 2010 roku w Londynie. Wystarczy zalogować się na stronie www.redbullmusicacademy.com gdzie od 11 maja dostępny będzie formularz aplikacyjny!

Red Bull Music Academy powstała 10 lat temu jako miejsce szkolenia młodych, obiecujących talentów. Od 1998 roku wielu pionierów dzisiejszych trendów muzycznych kształciło kolejnych młodych twórców. Warsztaty to nie tylko czas spędzony w studiach nagraniowych, to również, a może przede wszystkim wykłady, podczas, których uczestnicy uzyskują odpowiedzi na nurtujące pytania z dziedziny muzyki. W ubiegłych odsłonach Akademii wśród wykładowców znaleźli się m.in. Gilberto Gil – gitarzysta, kompozytor, a od 2003 roku minister kultury w Brazylii, niekwestionowana gwiazda niekomercyjnej sceny hip hopwej – raper Bun B, Roger Linn – twórca pierwszej cyfrowej maszyny beatowej – MPC czy francuski weteran imprez DJ Mehdi. Pełną listę wykładowców (około 500 artystów) można znaleźć na stronie Akademii pod adresem www.redbullmusicacademy.com.

Uczestnictwo w warsztatach Akademii to nie jedyna korzyść dla muzyków biorących udział w projekcie. W trakcie jej rozwoju powstało też internetowe radio - Red Bull Music Academy Radio - które daje unikalną możliwość zapoznania się z twórczością absolwentów Akademii. Na stronie www.redbullmusicacademyradio.com można wysłuchać nagrań powstałych w ciągu 10 lat istnienia Akademii oraz materiałów z najlepszych imprez klubowych, festiwali, czy setów DJ-skich.

Red Bull Music Academy jest obecna także w formie niezależnej sceny na festiwalach: Detroit Electronic Music Festival w Stanach Zjednoczonych, Melt! w Niemczech czy Sonar w Hiszpanii.

RED BULL MUSIC ACADEMY LONDYN 2010
Okres składania aplikacji: 11 maj – 27 lipca 2009
I semestr: 7 luty- 19 luty 2010
II semestr: 28 luty – 12 marzec 2010

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.redbullmusicacademy.com i www.redbullmusicacademyradio.comKOMENTARZE:

2009-08-27 13:59 / *.chello.pl
git:)
di


SKOMENTUJ:
imię/nick:
e-mail (opcjonalnie):
wypowiedz się:
wpisz poniżej dzień tygodnia zaczynający się na literę s:
po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.


Ultramaryna realizuje projekt pn. „Internetowa platforma czasu wolnego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie innowacyjności, konkurencyjności i zatrudnienia w przedsiębiorstwie.
Efektem projektu będzie transformacja działalności w stronę rozwiązań cyfrowych. Wartość projektu: 180 628,90 PLN, dofinansowanie z UE: 128 035,50.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2022, wszystkie prawa zastrzeżone