Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
piątek 27.01.23

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka

Konkurs dla młodych zespołów "Hallo, tu Londyn"

14.10.2009 przez: Stowarzyszenie Colere.pl

Masz kapelę i chcesz się nią pochwalić? Rusza internetowy cykl muzyczny „Hallo, tu Londyn”. Organizatorem konkursu dla młodych wykonawców jest śląskie Stowarzyszenie Colere.pl, które do tego projektu zaprosiło ekspertów z branży muzycznej i medialnej.

Od początku października każdy zainteresowany zespół będzie mógł zgłosić się do cyklu. Redakcja wybierze najlepszego wykonawcę i zareklamuje go na swojej stronie. Powstanie szereg artykułów, wywiad, a także specjalnie dla niego eksperci ocenią jego nagrania. Wśród oceniających będą:

- Jan Benedek - patron cyklu (od nazwy jego piosenki wzięła się nazwa); utalentowany gitarzysta, kompozytor, który zasłynął jako współtwórca potęgi T.Love. Dla tego zespołu skomponował „Warszawę” oraz „Kinga”. Muzyk ma na koncie również współpracę z zespołem Tilt, a aktualnie pracuję nad solową płytą z Muńkiem Staszczykiem. Strona: www.benedek.pl

- Adam Złotorowicz - człowiek w 100% związany z kulturą, a przede wszystkim z muzyką. Możecie go kojarzyć z katowickiego Antyradia, w którym prowadzi "Pełną kulturę". Stara się śledzić jak najdokładniej rynek muzyczny, dzięki czemu miał przyjemność być jednym z jurorów na May Music 2009.

Żeby zakwalifikować się do cyklu „Hallo, tu Londyn” zespół (lub wykonawca) musi grać muzykę gitarową. Powinien także być obecny w sieci – posiadać swój profil na portalu www.myspace.com i umieścić na nim co najmniej 4 utwory. Ostatnim etapem jest wysłanie wiadomości na adres redakcja@colere.pl, w której należy umieścić tylko 3 niezbędne informacje: nazwa zespołu, miejscowość, adres profilu w serwisie myspace.com.

Więcej informacji pod adresem: http://londyn.colere.pl.

Zapraszamy!KOMENTARZE:


SKOMENTUJ:
imię/nick:
e-mail (opcjonalnie):
wypowiedz się:
wpisz poniżej dzień tygodnia zaczynający się na literę s:
po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.


Ultramaryna realizuje projekt pn. „Internetowa platforma czasu wolnego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie innowacyjności, konkurencyjności i zatrudnienia w przedsiębiorstwie.
Efektem projektu będzie transformacja działalności w stronę rozwiązań cyfrowych. Wartość projektu: 180 628,90 PLN, dofinansowanie z UE: 128 035,50.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2022, wszystkie prawa zastrzeżone