Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
piątek 27.01.23

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka

Wietrzenie Szaf i warsztaty arterecyclingu

19.08.2010 przez: Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

2 września w godzinach 17-21 w sosnowieckiej Piwnicy Pod Spodem odbędzie się „Wietrzenie Szaf” – wzorowana na zagranicznych swap parties (ang. swap – wymieniać) bezpłatna wymiana ciuchów.

Podczas „Wietrzenia Szaf” osoby z województwa śląskiego będą mogły wymieniać się ubraniami, które do tej pory nie były używane, były efektem nietrafionego prezentu lub po prostu zalegały w szafach. Impreza ma charakter nie tylko rozrywkowy, ale przede wszystkim ekologiczny – pokazuje, że nie trzeba mnożyć bytów ponad miarę. Nie trzeba też mieć worka pieniędzy, aby ubrać się dobrze, stylowo, oryginalnie.

Organizatorzy zapraszają również w ramach na dwa warsztaty Arterecyclingu. Podczas pierwszego warsztatu zobaczymy, w jaki sposób przerabiać i ozdabiać stare ubrania. Uczestniczki dowiedzą się jak malować na tkaninach, jak robić aplikacje z koralików, skrawków materiału i wszelkiego typu ozdób. Drugi warsztat poświęcony będzie tworzeniu biżuterii z naturalnych materiałów – m.in. orzechów i nasion, metodom impregnacji i ozdabiania. Zaprezentowane zostaną również nietypowe kompozycje z części komputerowych i zabawek, w tym układów scalonych, kabli, śrubek, żołnierzyków, itd. Trenerki zaprezentują wykorzystanie technik decoupage do tworzenia biżuterii z gazet, starych zdjęć i pocztówek.

Wszystkich szukających nowej, życiowej i twórczej pasji, chcących poznać ciekawych i kreatywnych ludzi zapraszamy do udziału w imprezie i warsztatach. Informacje dotyczące zarówno „Wietrzenia Szaf” i warsztatów można znaleźć między innymi na naszej stronie internetowej www.aktywnekobiety.org.pl.KOMENTARZE:


SKOMENTUJ:
imię/nick:
e-mail (opcjonalnie):
wypowiedz się:
wpisz poniżej dzień tygodnia zaczynający się na literę s:
po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.


Ultramaryna realizuje projekt pn. „Internetowa platforma czasu wolnego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie innowacyjności, konkurencyjności i zatrudnienia w przedsiębiorstwie.
Efektem projektu będzie transformacja działalności w stronę rozwiązań cyfrowych. Wartość projektu: 180 628,90 PLN, dofinansowanie z UE: 128 035,50.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2022, wszystkie prawa zastrzeżone