Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
wtorek 7.02.23

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka

Summer University

21.03.2011 przez: V-ce Prezydent ds. PR AEGEE Katowice Katarzyna Pniak

Nigdy nie przybywasz jako turysta – zawsze jako przyjaciel. The Summer University Project 2011.

Pragniesz by Twoje wakacje były niepowtarzalne? Szukasz sekretnego klucza otwierającego drzwi do niezapomnianych życiowych doświadczeń i wyjątkowych podróży? Nic prostszego – weź udział w jednym z najbardziej fascynujących projektów AEGEE i ciesz się życiem!

Istotą Summer University (SU) jest odkrywanie magicznego świata – świata Europy, który różni się od wizji rzeczywistości kreowanej i przekazywanej za pośrednictwem mediów. Prawdą jest wszakże dogłębne, choć na pierwszy rzut oka banalne stwierdzenie, iż z nami możesz otrzymać kawałek Europy na własność. To, co przeżyjesz, zobaczysz, czego doświadczysz, zagwarantuje bezcenne wspomnienia i podniesie kwalifikacje. Na zawsze zapamiętasz radosne momenty i chwile ekscytacji towarzyszące odkrywaniu kulturalnej różnorodności, zdobywaniu cennej praktyki, docieraniu do tego, co nieznane, poznawaniu wielu nowych smaków i spotykaniu ludzi, którzy staną się dla Ciebie prawdziwą skarbnicą wiedzy.

W ubiegłych latach członkowie AEGEE z całej Europy poświęcili energię i z pasją organizowali każdorazowo ponad 75 SU w wielu atrakcyjnych kategoriach. Co roku przeszło 4000 studentów z ponad 30 krajów otrzymuje wyjątkową szansę uczestnictwa w 1-2 tygodniowych warsztatach poszerzających umiejętności oraz ukazujących wartościowe źródła inspiracji. Także w tym roku przygotowana została bogata oferta gwarantująca ogromny wybór miejsc docelowych i tematów takich jak języki, historia, sztuka, sport czy podróże. Poprzez zabawę oraz różne atrakcje przygotowane dla uczestników wcielane są w życie szczytne cele, między innymi integracja europejska, walka ze stereotypami kulturowymi oraz promowanie idei tolerancji, a także otwartości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektu Summer University 2011 odwiedź stronę www.aegee.org/su i skontaktuj się z nami: aegee.katowice@gmial.com lub bezpośrednio z naszym specjalistą ds. HR Markiem Pezdą: pezda.marek@gmail.com.

Termin aplikacji upływa 24 kwietnia 2011r.KOMENTARZE:


SKOMENTUJ:
imię/nick:
e-mail (opcjonalnie):
wypowiedz się:
wpisz poniżej dzień tygodnia zaczynający się na literę s:
po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.


Ultramaryna realizuje projekt pn. „Internetowa platforma czasu wolnego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie innowacyjności, konkurencyjności i zatrudnienia w przedsiębiorstwie.
Efektem projektu będzie transformacja działalności w stronę rozwiązań cyfrowych. Wartość projektu: 180 628,90 PLN, dofinansowanie z UE: 128 035,50.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2022, wszystkie prawa zastrzeżone