Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
piątek 27.01.23

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka

Jarmark Aktywności Twórczej

23.04.2011 przez: Luna-Art

Duet MDK Batory i Aleksandra Kajewska - organizatorzy Jarmarku Rzeczy Ładnych, ma zaszczyt zaprosić na nową imprezę związaną z twórczością i rękodziełem. Zapraszamy 16 października 2011 roku do Miejskiego Domu Kultury Batory w Chorzowie na Jarmark Aktywności Twórczej. Jest to nowa inicjatywa, która ma prezentować różne formy aktywności twórczej i artystycznej, motywować do poznawania i rozwijania nowych pasji, zachęcać do twórczego spędzania czasu i spotykania się w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. Poznanie niektórych tajemnic technik rękodzielniczych sprawi, że odbiorca będzie umiał docenić dzieło i wysiłek twórcy.

Zapraszamy:
- sklepy i miejsca z artykułami, materiałami i narzędziami do rękodzieła i hobby;
- miejsca i instytucje prowadzące warsztaty i kursy rękodzieła;
- miejsca i instytucje propagujące rozwój aktywności twórczej

Ponieważ nie wszyscy potrafią zdobyć potrzebne im materiały i nie wszyscy sprawnie posługują się internetem, dlatego chcemy właśnie takim osobom ułatwić realizację pasji, aby mogły na miejscu kupić potrzebne rzeczy, nawiązać kontakt, poznać techniczne tajemnice. Ma to być również impreza dla ludzi z branży, żeby móc poznać nowe techniki, nawiązać współpracę, zdobyć dostawców lub odbiorców. Mamy nadzieję, ze ta nowa inicjatywa przypadnie do gustu i w krótkim czasie zyska szerokie grono fanów i odbiorców. Zapraszamy również do zgłoszeń reklamowych do naszego Biuletynu Jarmarkowego. Wszystkich chętnych wystawców, jak i osoby spoza Jarmarku, zapraszamy do zamieszczania swoich reklam.

Zapraszamy na stronę >>> www.rzeczy-ladne.eu gdzie znajdują się wszystkie informacje, regulamin i formularz zgłoszenia.KOMENTARZE:

2011-09-20 10:58 / *.adsl.inetia.pl
Serdecznie zapraszamy pasjonatów rękodzieła na Jarmark Aktywności Twórczej. Jest to nowa nowa akcja związana z promocją rękodzieła i twórczego stylu życia. Zapraszamy 16 października w godzinach 10.00-17.00 do MDK Batory w Chorzowie przy ul. S. Batorego 6. Impreza ta ma zachęcać ludzi z zewnątrz do poznawania różnych technik rękodzieła, do rozwijania nowych pasji, do spotykania się w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. Ponieważ nie wszyscy potrafią zdobyć potrzebne im materiały i nie wszyscy sprawnie posługują się internetem, dlatego chcemy właśnie takim osobom ułatwić realizację zainteresowań, żeby mogły na miejscu kupić potrzebne rzeczy, nawiązać kontakt, poznać techniczne tajemnice. Ma to być również impreza dla ludzi 'z branży', żeby móc poznać nowe techniki, nawiązać współpracę, zdobyć dostawców lub odbiorców. W programie - warsztaty różnych technik rękodzieła, pokazy technik i możliwości wykorzystania materiałów i narzędzi, prezentacje twórczości oraz stoiska z materiałami i narzędziami. Szczegóły na www.rzeczy-ladne.eu Serdecznie zapraszamy.
anonim


SKOMENTUJ:
imię/nick:
e-mail (opcjonalnie):
wypowiedz się:
wpisz poniżej dzień tygodnia zaczynający się na literę s:
po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.


Ultramaryna realizuje projekt pn. „Internetowa platforma czasu wolnego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie innowacyjności, konkurencyjności i zatrudnienia w przedsiębiorstwie.
Efektem projektu będzie transformacja działalności w stronę rozwiązań cyfrowych. Wartość projektu: 180 628,90 PLN, dofinansowanie z UE: 128 035,50.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2022, wszystkie prawa zastrzeżone