Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
piątek 27.01.23

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka

„Mój Nikiszowiec” - konkurs fotograficzny

8.05.2011 przez:

Pasjonaci fotografowania będą mieli okazję do podzielenia się swoimi osiągnięciami w utrwalaniu klimatu niezwykłych miejsc i związanych z nimi wydarzeń. To dla nich przeznaczony jest konkurs fotograficzny „Mój Nikiszowiec”. Najciekawsze prace trafią na wystawę w filii Muzeum Historii Katowic w Katowicach- Nikiszowcu, a laureaci zostaną wyłonieni i nagrodzeni 28 maja 2011r podczas zaplanowanego na ten dzień „Święta Krupnioka”.

Konkurs fotograficzny ”Mój Nikiszowiec” jest otwarty dla wszystkich, w przypadku niepełnoletnich uczestników wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów. Istnieje dowolność w zakresie wyboru techniki przekazu. W konkursie mogą wziąć udział najwyżej dwie fotografie autorstwa jednego uczestnika. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni na podstawie oceny i wyboru najlepszych prac przez Jury konkursowe. Autorzy najbardziej interesujących fotografii mają szansę na wykorzystanie stworzonych przez nich prac w charakterze materiałów promocyjnych dokumentujących historię, kulturę i życie codzienne zabytkowej dzielnicy. Organizatorem konkursu i „Święta Krupnioka” jest Fundacja Nowy Nikiszowiec, przy zaangażowaniu agencji Vastigo z Katowic-Nikiszowca i dzięki wsparciu Sponsorów. Honorowe Patronaty nad imprezą objęli: Wojewoda Śląski Zygmunt Łukaszczyk oraz Prezydent Miasta Katowice Piotr Uszok.

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.nowynikiszowiec.pl
Kolorowe lub czarno - białe zdjęcia w wersji papierowej o wymiarach 10x15 cm i maksymalnie 13x18 cm lub zamieszczone na płytach CD należy dostarczyć na adres Fundacji Nowy Nikiszowiec: Pl. Wyzwolenia 3/1 w Katowicach–Nikiszowcu lub drogą elektroniczną na adres: fundacja@nowynikiszowiec.pl.

Fundacja „Nowy Nikiszowiec” jest organizacją pozarządową działającą na rzecz społeczności Nikiszowca – jednej z najstarszych dzielnic Katowic. Podstawowe zadania Fundacji to: „zatrzymanie historii”, jeśli chodzi o specyfikę i architekturę dzielnicy oraz działania na rzecz poprawy warunków socjalnych i bezpieczeństwa jej mieszkańców, poprawy bezpieczeństwa oraz poprawy zaplecza socjalnego dla wszystkich osób z Polski i z zagranicy odwiedzających Nikiszowiec - zainteresowanych kulturą regionalną Śląska. Przy wsparciu mieszkańców Nikiszowca i jego miłośników Fundacja prowadzi działalność społecznie użyteczną przy zaangażowaniu w sferę zadań publicznych.
Więcej informacji: www.nowynikiszowiec.plKOMENTARZE:


SKOMENTUJ:
imię/nick:
e-mail (opcjonalnie):
wypowiedz się:
wpisz poniżej dzień tygodnia zaczynający się na literę s:
po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.


Ultramaryna realizuje projekt pn. „Internetowa platforma czasu wolnego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie innowacyjności, konkurencyjności i zatrudnienia w przedsiębiorstwie.
Efektem projektu będzie transformacja działalności w stronę rozwiązań cyfrowych. Wartość projektu: 180 628,90 PLN, dofinansowanie z UE: 128 035,50.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2022, wszystkie prawa zastrzeżone