Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
niedziela 25.07.21

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka

WCZASOWANIE NA SPONTANIEWeź udział w zainspirowanym naszym wakacyjnym ultra_tematem ZŁOMBOL: Gruchotem zamiast samolotem konkursie na najtaniej i najciekawiej spędzony tydzień za granicą. Do wygrania trzy karnety na Festiwal Tauron Nowa Muzyka!


Do 15.08 prześlij na adres: poczta@ultramaryna.pl opis swojego niskobudżetowego wypadu wakacyjnego (maks. 2000 znaków) i dokumentację fotograficzną. Im bardziej garażowo, tym lepiej!

Spośród relacji nadesłanych w terminach do 17.07, 31.07 i 15.08 wybierzemy po jednej najlepszej i nagrodzimy je karnetami na Festiwal Tauron Nowa Muzyka. Nadesłane prace będziemy publikować na naszym profilu facebookowym.

>>> zobacz wydarzenie na Facebooku

Nagrody będą przyznane trzem osobom, które nadeślą opis wypadu wakacyjnego (maks. 2000 znaków) wraz z dokumentacją fotograficzną (maks. 5 zdjęć) i/lub filmową (link do filmu umieszczonego na jednym z serwisów gromadzących pliki wideo). Jeden uczestnik konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę (bez względu na ilość przesłanych relacji). O przyznaniu nagród będzie decydował wybór jury, dodatkowo punktowany będzie poziom entuzjazmu, jaki relacja wzbudzi na Facebooku. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej mailem w terminie 5 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Konkurs trwa do 15.08.2011 (włącznie). Spośród prac nadesłanych do 17.07, 31.07 i 15.08 (do godz. 24.00) jury wybierze odpowiednio trzy, których autorzy otrzymają 1-osobowy 4-dniowy karnet na Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2011.

Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na bezpłatne opublikowanie swojego zdjęcia na stronie www.ultramaryna.pl, w profilu www.facebook.com/ultramaryna oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Ultramarynę w celu przeprowadzenia konkursu, w szczególności przyznania i wydania nagród. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z odpowiednimi regulacjami prawnymi, w szczególności na zasadach określonych w ustawie z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

zdjęcie: archiwum Złombolu

teksty
DAWID NICKEL: Lubię mącić
Dawid Nickel ma 32 lata i na koncie bardzo oryginalny debiut fabularny. „Ostatni komers” to film, który... >>>

MISZEL: Świeża krew ze Śląska
Szanowany w Katowicach, coraz bardziej zauważany także w innych częściach naszego kraju. Tak w wielkim skrócie możn... >>>

SZLAK NEONÓW: Polskie Las Vegas
W Katowicach powstaje właśnie nowy miejski szlak spacerowy – szlak neonów. Otwarta niedawno jego pierwsza ście... >>>

LETNI CITY BREAK W LIPSKU
Kajakiem po ścieżkach wodnych w Lipsku, zdjęcie: Romeo Felsenreich W Lipsku życie powoli wraca do normalności... >>>

PRZESTRZENIE SZTUKI. DANIEL LEŻOŃ: W walce o zapomnianą dziedzinę sztuki
O Przestrzeniach Sztuki – pilotażowym projekcie Instytutu Muzyki i Tańca odbywającym się w Katowicach pod ausp... >>>

TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2021: Pomiędzy normalnym festiwalem a hybrydą
TNMK2020 Na chwilę przed rozpoczęciem kolejnej edycji TNMK udało nam się przekonać jego organizatorów do krótkiej r... >>>
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2021, wszystkie prawa zastrzeżone