Serwis Ultramaryna używa plików cookies. Odwiedzając nasze strony akceptujesz otrzymywanie cookies (ciasteczek). Warunki dostępu do plików cookies możesz określić w swojej przeglądarce.

ZAMKNIJ

Ultramaryna | 17. Yach Film: nominacje
środa 23.01.19

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
17. Yach Film: nominacje

17. Yach Film: nominacje

9.10.2008 | godz. 16.00
Kinoteatr Rialto, Katowice


W czwartek, 9 października w Gdańsku rusza 17. Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film. Dokładnie tego samego dnia w Katowicach będzie można zobaczyć teledyski nominowane do nagród. W programie:

godz 16.00 teledyski nominowane w kategoriach hip-hop, rock, pop i najlepszy wykonawca

najlepszy teledysk do muzyki rock:
Czesław Śpiewa: „Maszynka do świerkania” – real. M. Nygaard Hemmingsen
Lao Che: „Zbawiciel diesel” – real. Michał Ludwik Puczyłowski
Leszcze: „Tak sie bawi nasza klasa” – real. Leszcze
Big Cyc: „Nasz PRL” – real. Dariusz Szermanowicz

najlepszy teledysk do muzyki pop:
Michał Kacperczyk, zespół Kacper i Karawana: „King Bruce Lee” – real. Przemysław Fik
Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny: „Nie kłam, że kochasz mnie” – real. J. Żamojda
Iza Lach: „Nie" – real. Kama Czudowska, Natalia Jakubowska
Natalia Kukulska: „Sexi Flexi” – real. Natalia Rechnio

najlepszy teledysk do muzyki hip-hop:
O.S.T.R feat. Brodher J: „Jak nie ty, to kto?” – real. Balbina Bruszewska
Pezet feat. Małolat Fame District: „Noc i dzień rmx” – real. Dariusz Szermanowicz, Marzena Dutkiewicz
Afromental: „Thing we’ve got” – real. Dariusz Szermanowicz
Tede: „Glokk” – real. Dominik Ziółkowski

dla najlepszego wykonawcy/ zespołu:
Ania Dąbrowska: „Nigdy więcej nie tańcz ze mną” – real. Ania Dąbrowska
De Mono: „Asfaltowe łąki” – real. K. Axinowicz, P. Kubiaczyk, M. J. Sobieraj
Feel & Iwona Węgrowska: „Pokonaj siebie” – real. Dariusz Szermanowicz
Kasia Cerekwicka: „Nie ma nic” – real. Mariusz Pale


godz. 18.00 teledyski nominowane w kategoriach inna energia, animacja, zdjęcia i montaż

nominacje w kategorii montaż:
Łukasz Termer: Radio Bagdad „A ja nie!”
Jacek Kościuszko: Zakopower „Galop”
Adam Smoczyński: Chór im. Prof. Wiktora. Wawrzyczka UWM w Olsztynie „What a wonderful world”
Dawid Skrzypek: Andrzej Piaseczny Piasek „Komu potrzebny żal”
Dawid Skrzypek: Anita Lipnicka & John Porter „Old Time Radio"
Dariusz Szemanowicz: Behemoth „At the left Hand ov God”

nominacje w kategorii zdjęcia:
Roman Przylipiak wsp. Grzegorz Ruzik, Jacek Bassa: Black River „Silence”
Jakub Jakielaszek: Riverside „02 panic room”
Marek Dawid: Ramona Rey „Skarb”
Wojtek Zieliński: Mikromusic „Sennik”
Janusz Tatarkiewicz: Stanisław Soyka „Co dnia”
Richard Gunderman: Bajzel „Window”

nominacje w kategorii animacja:
Anna Błaszczyk: Kora & 5th Element „Szare miraże (Metamorfozy)”
Katarzyna Rolbiecka: Miecz Szcześniak „Sama Cię droga poprowadzi”
Rafał Garcarek: Goya/ Martyna Jakubowicz „W domach z betonu”
Krzysztof Faliński, Paweł i Bartek Ruszkiewicz: Maryla Rodowicz „Jest cudnie”
Balbina Bruszewska, Konrad Białkowski, Piotr Milczarek, Tony Cappucino, Maria Turek, Magdalena Bryll, Daria Kopiec: O.S.T.R. „Jak nie Ty to kto?”
Stefan Paruch: Organizm „Głowa”

nominacje w kategorii inna energia:
Tomasz Karpowicz, Mariusz Zimoński: Oranżada „Księżyc Pomarańczowy Wielkolud”
Maciej Szupica, Przemysław Adamski, Adam Hryniewiecki, Adam Kamiński, Krystian Wołowski, Michał Skrok: Dick 4 Dick „Another Dick”
R. Szermanowicz, D. Szermanowicz: Magierski i Tymon feat. Mały 72 „Oddycham smogiem”
Tomasz Czubak, Adam Ostrowski: O.S.T.R. „1980”
Przemysław Bulsiewicz, Julia Próchnicka, Justyna Sokołowska, Adam Walendaopieka art. Artur Wyrzykowski: Katarzyna Nosowska „Unisex blues”
Małgorzata Mazur, Łukasz Jastrubczak: 100nka „Koń i mysz”


godz. 20.00 teledyski nominowane w kategoriach scenariusz, reżysera i Grand Prix

nominacje w kategorii Grand Prix:
Artur Kopp: Maryla Rodowicz „Jest cudnie"
Marek Dawid: Ramona Rey „Skarb"
D. Szermanowicz/ M. Dudkiewicz: Behemoth „At The Left Hand Ov God”
Kuba Łubniewski: Sokół feat. Pono „W aucie"
Balbina Bruszewska: O.S.T.R. feat. Brother J „Jak nie Ty, to kto?”
M. Jaskulski, K. Ciszewska, J. Prochowska, J. Skowroński: Bonarek & Wierzbicka „Czyste szaleństwo”

nominacje w kategorii reżyseria:
M. Nygaard Hemmingsen: Czesław Śpiewa „Mieszko i Dobrawa”
Konrad Axinowicz: De Mono „Asfaltowe łąki”
Artur Kopp: Maryla Rodowicz „Jest cudnie”
Dariusz Szermanowicz, Marzena Dutkiewicz: Behemoth „At The Left Hand Ov God”
Matthew Schroeder: Bajzel „Window”
Andrzej Wąsik, Andrzej Stareński: Loco Star „Steppin”

nominacje w kategorii scenariusz:
Daniel Gromek,Marcin Pawełczak: Chilli „Sąsiad”
Jacek Kościuszko: Kapela Ze Wsi Warszawa „Zagrajcie muzykanty”
Michał Ludwik Puczyłowski: Lao Che „Zbawiciel diesel”
Jacek Kościuszko: Zakopower „Galop”
Kuba Łubniewski: Sokół feat. Pono „W aucie”
Patrycja Woy Woyciechowska: Natalia Kukulska „Pół na pół”



zdjęcie z planu klipu Dick 4 Dick „Another Dick”






Bilety:
8 zł i 5 zł uczniowie, studenci, emeryci





po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Off Festival 2018
10.08.2018
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2018
2.07.2018
Off Festival 2017
8.08.2017
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2017
7.07.2017
Gorillaz
20.06.2017
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2019, wszystkie prawa zastrzeżone