Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
sobota 7.12.19

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
Enemef: Maraton horrorów z Annabelle

Enemef: Maraton horrorów z Annabelle

12.07.2019 | godz. 22.00
Multikino Katowice, Katowice
Multikino Zabrze, Zabrze


Pora na przerażająca noc z demoniczną Annabelle w roli głównej. Na ekranie Multikina pojawi się cała seria o jednej z najsłynniejszych lalek w historii horroru. To wyjątkowa okazja, by przenieść się do mrocznego świata pełnego złych demonów.

Podczas maratonu zobaczymy „Annabell” w reżyserii Johna R. Leonettiego. John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną lalkę. Jednak pewnej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Okultyści wywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się Annabelle.

„Annabelle: Narodziny zła” (reż. David F. Sandberg) to kolejna część, która zostania wyświetlona w kinie podczas mrocznej, piątkowej nocy. Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki, lalkarz i jego żona przygarniają pod swój dach zakonnicę wraz z sześcioma dziewczętami z sierocińca. Staną się one celem opętanego dzieła lalkarza.

Następnym filmem, który przyjdzie nam zobaczyć w trakcie najbliższego enemefu będzie „Zakonnica” (reż. Corin Hardy). Młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii. Ojciec Burke i Siostra Irene zostają wysłani tam przez Watykan. Odkrywają sekret zakonu i muszą stawić czoła złowrogiej sile pod postacią demonicznej zakonnicy.

Perełką maratonu będzie premierowy pokaz „Annabelle wraca do domu” (reż. Gary Dauberman). Małżeństwo demonologów chce za wszelką cenę powstrzymać Annabelle. Przywożą opętaną lalkę do swojego domu. Trzymają ją w zamkniętym pokoju za poświęconym szkłem. Pomimo wszelkich starań lalka budzi się, a wraz nią inne uwięzione w pomieszczeniu złowieszcze duchy.

oprac.: Adrianna Helena Mrowiec | zdjęcie: „Annabelle wraca do domu” (kadr z filmu)


www.enemef.pl
wydarzenie na Fb


Bilety:
30-39 zł

po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2019, wszystkie prawa zastrzeżone