Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
poniedziałek 6.07.20

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
ElektroKlub VI

ElektroKlub VI

14.12.2019 | godz. 20.00
Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice


Zima coraz bliżej, ostatnie przygotowania do półrocznej hibernacji poczynione, jedyne, co pozostało do zrobienia przed zapadnięciem w zimowy letarg, to porządnie się wytańczyć, żeby nie trzeba było wstawać w lutym na szybką dawkę „Pump up the jam”. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi włączony już na stałe w katowicki krajobraz Elektroklub, wyjątkowo odbywający się w tym roku na początku zimy, zamiast w jej środku.

Główną atrakcję stanowią tym razem dwie wyjątkowe gwiazdy muzyki elektronicznej – uwielbiana przez fanów ładnych melodii i chwytliwych piosenek zbudowanych wokół solidnych motorycznych rytmów grupa HVOB oraz prawdziwa legenda klubowego techno – Henrik Schwarz, który grywa w Polsce tak rzadko, że każdy jego występ to prawdziwe święto.

Jak po HVOB można spodziewać się porządnego klubowego setu, który od lat zachwyca na międzynarodowych festiwalach – od Primavery po naszą lokalną Nową Muzykę – tak występy Schwarza bywają z reguły zupełnie nieprzewidywalne. Wszak artysta czerpie pełnymi garściami z różnorodnych interesujących go gatunków, od hip-hopu, przez jazz i soul, po najcięższe basy z Detroit i połamane footworki.

Oprócz tych wykonawców hektar parkietu w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym rozgrzewać będzie zjawiskowa Słowenka, Brina Krauss, klasycznie wykształcona muzyczka, która odkryła swoje powołanie w melodyjnym techno okraszonym eterycznymi wokalami, oraz pochodzący z Francji Rodriguez Jr, w którego setach możecie się natknąć na klasyków piosenki francuskiej, przewierconych warczącymi dronami i przyciśniętych do podłogi najcięższym basem z getta. Polska obsada szóstej odsłony Elektroklubu to Glasse i Mr. Lex, więc jeśli chcecie potańczyć do czegoś lżejszego, to okazji też nie zabraknie.

tekst: Marceli Szpak | na zdjęciu: Henrik Schwarz

>>> wydarzenie na Fb


Bilety:
60-80 zł

po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2020, wszystkie prawa zastrzeżone