Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
wtorek 9.08.22

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
24. Letni Ogród Teatralny

24. Letni Ogród Teatralny

2.07.2022-28.08.2022
Katowice


Letni Ogród Teatralny zakwita. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki z afrodyzjakiem, lud domaga się igrzysk, a aktorzy oklasków. Organizatorzy pamiętają o najwytrwalszych i najbardziej zdesperowanych widzach, gwarantując po 100 tanich jak barszcz biletów na każde z wydarzeń, mimo zakończonej sprzedaży internetowej. Kolejki będą zapewne jak do terminala w hali wylotów przed świętami. Gdy teatralne smaczki zapewnia w podcieniach KMO Mirek Neinert i ekipa realizująca Katowicki Karnawał Komedii, nie może być inaczej – są święta. Tyle, że w wakacje.

Co w tym roku? Trzy koncertowe nazwiska: Katarzyna Groniec, Jacek Bończyk i Józef Skrzek. Dla dorosłych teatry zewsząd, od Bałtyku po Tatry i od Słupska po Kraków. Do tego na każdy temat – od perypetii bezrobotnego narzeczonego, beboka-sabotażysty i małżeństwa w czasach „małej stabilizacji”, przez „pozwól, kochanie, oto moja żona”, znajomych z coachsurfingu, rybkę, co (rzekomo) nie ma głosu, uciekającego sprzed ołtarza pana młodego… po Prezydenta ZE, który wcześniej był komikiem oraz premierę Teatru Korez, czyli spektakl „Weltmajstry”.

Dla dzieci klasyka bajek – Pan Tom zbuduje dom, Czerwony Kapturek odkryje prawdę, książę pokona Smoga, z jajeczka wyskoczy babeczka, Smok Wawelski, Piast Kołodziej i Kwiat Paproci zaprezentują swoje moce (z różnym skutkiem), Mary Lenox odkryje tajemnice pewnego ogrodu, ktoś (kto?) wskoczy na Księżyc, Brzydkie Kaczątko wypięknieje, a Lisa, Lasse i Bosse zabiorą do Bullerbyn. I jeszcze jedno, spektakle dla dzieci są za darmoszkę!

tekst: Magdalena Gościniak | zdjęcie: Natalia Kwapisiewicz („Nasz mały PRL”, Nowy Teatr im. Witkacego, Słupsk)


>>> zobacz program 24. LOT-u

Katowice > podcienia Miasta Ogrodów
Bilety:
spektakle dla dorosłych, kabarety i koncerty: 25 zł lub 20 zł dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca

Letnia Grządka Teatralna: wstęp wolny

po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.


Ultramaryna realizuje projekt pn. „Internetowa platforma czasu wolnego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie innowacyjności, konkurencyjności i zatrudnienia w przedsiębiorstwie.
Efektem projektu będzie transformacja działalności w stronę rozwiązań cyfrowych. Wartość projektu: 180 628,90 PLN, dofinansowanie z UE: 128 035,50.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2022, wszystkie prawa zastrzeżone