Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
wtorek 28.09.21

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
OFF Country Club

OFF Country Club

6.08.2021-8.08.2021
Katowice


Ogłoszona niedawno seria koncertów OFF Country Club, która ma wynagrodzić stałym bywalcom OFF Festivalu konieczność oczekiwania kolejnych 12 miesięcy na swój ulubiony festiwal, wywołała wśród nich niemałe zaskoczenie. Nie ma tu artystów z nurtu alt country, jak mogłaby sugerować nazwa wydarzenia, jest za to krajowa czołówka.

Oprócz byłego lidera Myslovitz w Dolinie Trzech Stawów usłyszymy na scenie Quebonafide, Brodkę, Smolika, Króla, zespół Mitch & Mitch, duet Tuzza, Immortal Onion i Hage-O. Będą też sety DJ-skie, m.in. Brodki, An on Bast i Króla oraz reprezentantów śląskiej sceny didżejskiej: Siasii i Śląskiego Programu Kosmicznego. Ciekawie zapowiadają się spotkania w Kawiarni Literackiej, którą tradycyjnie zawiaduje Sylwia Chutnik.

Artur Rojek koncertuje w Dolinie Trzech Stawów tylko wtedy, kiedy ma dobry powód. Takim była choćby incydentalna, odświętna reaktywacja Lenny’ego Valentino czy jego narodziny jako artysty solowego. Tym razem chodzi o „Kundla”, drugi album Rojka. Brodka (na zdjęciu) przywiezie do Katowic swoją nową płytę, zatytułowaną „Brut”. Album powstał w Wielkiej Brytanii i łączy nowofalowe ponuractwo z taneczną rytmiką, popową chwytliwość z produkcyjnymi dziwactwami. Quebonafide pierwszy raz śląskiej publice zaprezentuje materiał z ostatniego krążka „Romantic Psycho”, a Smolik po 20 latach wróci do płyty „Smolik”. Macio Moretti, Bartek Magneto i pozostali (a właściwie pozostałe) Mitche tym razem wystąpią z eterycznym projektem stereofonicznym poświęconym zmarłemu rok temu Ennio Morricone.

O czym będziemy słuchać i rozmawiać w Kawiarni Literackiej? Sylwia Chutnik tak wprowadza nas w ten świat: „Czy czeka nas jakakolwiek przyszłość? Ostatnie prognozy przynoszą raczej odpowiedź negatywną. Zarówno w kwestii ekologii, poszanowania praw człowieka, jak i emocjonalnej wszystko wskazuje na to, że świat, który znamy, zmienia się i kończy. A może to tylko pesymistyczne marudzenie i – jak przekonują nas wielkie korporacje – wcale nie jest tak źle? Bal na Titanicu czy raczej spokojny kurs na eden? W czasie tegorocznej edycji Kawiarni Literackiej na OFF Country Club zastanowimy się, jak wygląda sytuacja piszących mężczyzn i opisywanych kobiet, roślin, serc, środkowej Wołgi i rysujących aktorek. Będzie można również podziwiać prace Matyldy Damięckiej. A wszystko to rozegra się w scenerii namiotu, w którym znajdzie się księgarnia i kawa”.


>>> program OCC na off-festival.pl/off-country-club-katowiceBilety:
bilet jednodniowy 109 zł (każdy dzień OFF Country Club jest osobno biletowany)

po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2021, wszystkie prawa zastrzeżone